Panele ogrodzeniowe z aluminium

Oferta naszej firmy to nie tylko aluminiowe okna i drzwi. Dla naszych Klientów wykonujemy również panele ogrodzeniowe z aluminium, które cechują się walorami estetycznymi i funkcjonalnością. Jeśli Twój dom lub inny obiekt utrzymany jest w nowoczesnej aranżacji, aluminiowe ogrodzenie doskonale wpasuje się w minimalistyczny, modernistyczny lub industrialny styl. 

Poza pięknym, współczesnym wyglądem materiał ten ma również wiele praktycznych zalet, takich jak:

  • odporność na korozję,
  • duża wytrzymałość na niekorzystne warunki zewnętrzne (duże zmiany temperatur, promieniowanie UV, wilgoć i opady, mocny wiatr),
  • brak konieczności szczególnej konserwacji czy pielęgnacji,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • niewielka waga, a jednocześnie solidność.

Co istotne, panele ogrodzeniowe z aluminium, podobnie jak inne elementy wykonane z tego materiału, np. fasady aluminiowe, występują w wielu wersjach do wyboru. Aluminium jest bowiem bardzo łatwe w obróbce, dzięki czemu panele mogą przybierać rozmaite kształty, formy i struktury, a także dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Gdzie sprawdzają się panele ogrodzeniowe z aluminium?

Panele ogrodzeniowe z aluminium sprawdzają się w każdym miejscu oraz rodzaju budownictwa. Ich wygląd można bowiem z powodzeniem dostosować do stylistyki utrzymanej wokół budynku oraz jego elewacji. Jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne, coraz częściej wybierane zarówno przez zwolenników nowoczesnego, jak i klasycznego stylu. 

Co więcej, ze względu na swoją dużą trwałość i funkcjonalność, zapewniają ochronę na wysokim poziomie oraz dostateczną prywatność podczas przebywania w ogrodzie lub przed domem. Panele ogrodzeniowe z aluminium oferujemy naszym klientom z Warszawy i okolic. Zapewniamy przygotowanie projektu, profesjonalne doradztwo i montaż, na który udzielamy stosownej gwarancji. 

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl