PONZIO

Ponzio SLIDING 1200tt – system drzwi podnoszono-przesuwnych

Ponzio SLIDING 1200tt to nowoczesny system drzwi izolowany termicznie. Jest on przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej podnoszono-przesuwnych, np. obudowy balkonów i loggii. Głębokość konstrukcyjna kształtowników wynosi 50 mm w przypadku skrzydeł i szczeblin, 120 mm w przypadku ościeżnic dwutorowych oraz 184 mm w przypadku ościeżnic trzytorowych.

Spośród cech charakterystycznych tego systemu warto wymienić jego ścisłe powiązanie z innymi systemami z rodziny Ponzio, a także możliwość wykonania konstrukcji z niskim progiem. Takie przejścia są nie tylko bardziej praktyczne, ale też bezpieczniejsze, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej, które muszą umożliwiać łatwe i komfortowe poruszanie się po nich, także w sytuacjach awaryjnych. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów drzwi aluminiowych ewakuacyjnych, ppoż., otwieranych ręcznie lub automatycznie, które dobieramy do indywidualnych potrzeb i wymagań.

SLIDING 1200tt

Ponzio SLIDING 1600tt HI

Ponzio SLIDING 1600tt to kolejny oferowany przez nas system drzwi podnoszono-przesuwnych. Model ten przeznaczony jest do wykonywania konstrukcji o szczególnie wysokich wymaganiach dotyczących izolacyjności termicznej. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, oferujemy kilka wersji tego systemu. W wersji PLUS współczynnik przenikania ciepła Uf wynosi od 2,1 W/m2K, a w najcieplejszej wersji HI ramowy współczynnik przenikania ciepła Uf wynosi od 1,8 W/m2K.

Głębokość konstrukcyjna kształtowników to 67 mm w przypadku skrzydeł, 160 mm w przypadku ościeżnic dwutorowych i 247 mm w przypadku ościeżnic trzytorowych. Specjalnie zaprojektowana budowa profili pozwala na wykonywanie stabilnych konstrukcji o dużych gabarytach. Dostępne systemy mogą składać się nawet z sześciu skrzydeł o bardzo dużej łącznej wadze. Aluminium jest bowiem materiałem, który jest jednocześnie lekki oraz niezwykle wytrzymały i odporny na obciążenia.

Charakterystyka systemu SLIDING 1600tt HI:

- możliwość zastosowania kilku wariantów "docieplenia" (standard, wersja PLUS, wersja HI),
- wysoka szczelność systemu na warunki atmosferyczne,
- możliwość zastosowania wypełnień o grubości do 50 mm.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i przedstawimy nasze możliwości montażowe.

Specyfikacja techniczna

SLIDING 1600tt HI

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl