Fenster und Aluminiumvitrinen

Fassaden

Trennwände

O FIRMIE ALUMEX

Firma „ALUMEX” spod Warszawy działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy cenionym producentem konstrukcji aluminiowych oraz stolarki budowlanej z PCV. Działamy głównie na terenie stolicy i okolic.


Nasza oferta obejmuje drzwi i okna aluminiowe, witryny i profile, ścianki działowe, fasady oraz inne konstrukcje z aluminium. Jesteśmy znani z tego, że dostarczamy naszym Klientom najwyższe jakości wyroby.

Stolarka aluminiowa Ponzio i Aluprof

Systemy stolarki aluminiowej Ponzio i Aluprof to nie tylko okna i drzwi, ale też konstrukcje przeznaczone do wykonywania różnych elementów zabudowy. Wśród nich dostępna jest zarówno zabudowa zewnętrzna (np. do balkonów i loggii), jak i wewnętrzna (ścianki działowe, wiatrołapy, witryny, boksy).

Ponadto zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem fasad aluminiowych, stref pożarowych i całych systemów ppoż., ścian osłonowych (np. słupowo-ryglowych) oraz wielu innych systemów z izolacją termiczną lub bez. Ślusarka Aluprof i Ponzio sprawdza się w wielu miejscach, które wymagają zaawansowanych rozwiązań umożliwiających bezpieczne poruszanie się po obiekcie nawet w przypadku awaryjnych sytuacji.

about

Nasze atuty

  • gotowy projekt o gwarantowanej jakości
  • pomoc techniczna przy doborze stolarki
  • bezpłatny pomiar i transport swoich wyrobów
  • fachowy montaż, i krótkie terminy realizacji
zdrofit

Alumex MTB Team

Drużyna Alumex ALD MTB Team zanotowała rekordowy start w tym sezonie, bo wystartowała szczęśliwa 13-ka zawodniczek i zawodników awansując o 2 pozycje w klasyfikacji drużynowej :)
mehr lesen ›
team

Aktuelles

archiv
11 Wrzesień 2018

Obwohl Aluminiumprofile die meisten von uns mit Fensterrahmen verbinden, haben sie auch eine Nummer

mehr lesen >
11 Wrzesień 2018

Aluminiumfenster sind ein Attribut der Moderne - in dieser Aussage gibt es keine Übertreibung.

mehr lesen >

Unsere PROJEKTE

Realizacje firmy „ALUMEX” z zakresu stolarki aluminiowej i PCV znajdują się w licznych obiektach na terenie Warszawy i okolic. Jako ceniony producent okien i konstrukcji aluminiowych dbamy o najwyższą jakość oferowanych wyrobów oraz rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia. Nasze ścianki działowe, witryny z aluminium, drzwi i fasady aluminiowe czy konstrukcje profili aluminiowych znakomicie spełniają swoje funkcje w sklepach, bankach, szkołach, zakładach produkcyjnych i urzędach.

W naszym zakładzie produkcyjnym w Wierzbinie pod Warszawą powstają konstrukcje aluminiowe na zamówienie Klientów.
Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl