Aluminium windows and sites

Facades

Partitions

ABOUT ALUMEX COMPANY

We are a leading manufacturer of windows and aluminum joinery. We have been operating on the market since 1995. Our specialty is the production of aluminum constructions and PVC joinery. We provide a full service, from design preparation, through production and transport of products, to assembly. Our experienced staff can guarantee fast and timely execution of every order.

Stolarka aluminiowa Ponzio i Aluprof

Systemy stolarki aluminiowej Ponzio i Aluprof to nie tylko okna i drzwi, ale też konstrukcje przeznaczone do wykonywania różnych elementów zabudowy. Wśród nich dostępna jest zarówno zabudowa zewnętrzna (np. do balkonów i loggii), jak i wewnętrzna (ścianki działowe, wiatrołapy, witryny, boksy).

Ponadto zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem fasad aluminiowych, stref pożarowych i całych systemów ppoż., ścian osłonowych (np. słupowo-ryglowych) oraz wielu innych systemów z izolacją termiczną lub bez. Ślusarka Aluprof i Ponzio sprawdza się w wielu miejscach, które wymagają zaawansowanych rozwiązań umożliwiających bezpieczne poruszanie się po obiekcie nawet w przypadku awaryjnych sytuacji.

about

Nasze atuty

  • gotowy projekt o gwarantowanej jakości
  • pomoc techniczna przy doborze stolarki
  • bezpłatny pomiar i transport swoich wyrobów
  • fachowy montaż, i krótkie terminy realizacji
zdrofit

Alumex MTB Team

Drużyna Alumex ALD MTB Team zanotowała rekordowy start w tym sezonie, bo wystartowała szczęśliwa 13-ka zawodniczek i zawodników awansując o 2 pozycje w klasyfikacji drużynowej :)
read more ›
team

News

archive
11 Wrzesień 2018

Although aluminum profiles associate most of us with window frames, they also have a number

read more >
11 Wrzesień 2018

Aluminum windows are an attribute of modernity - there is no hint of exaggeration in this statement.

read more >

Our realizations

Realizacje firmy „ALUMEX” z zakresu stolarki aluminiowej i PCV znajdują się w licznych obiektach na terenie Warszawy i okolic. Jako ceniony producent okien i konstrukcji aluminiowych dbamy o najwyższą jakość oferowanych wyrobów oraz rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia. Nasze ścianki działowe, witryny z aluminium, drzwi i fasady aluminiowe czy konstrukcje profili aluminiowych znakomicie spełniają swoje funkcje w sklepach, bankach, szkołach, zakładach produkcyjnych i urzędach.

W naszym zakładzie produkcyjnym w Wierzbinie pod Warszawą powstają konstrukcje aluminiowe na zamówienie Klientów.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl