Okna i drzwi z aluminium

Fasady

Ścianki działowe

O FIRMIE ALUMEX

Firma „ALUMEX” to ceniony na rynku producent konstrukcji aluminiowych, jak również stolarki budowlanej wykonanej z PCV. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku a z racji tego, iż siedziba naszej firmy znajduje się pod Warszawą, współpracujemy głównie z kontrahentami ze stolicy i okolic.

Asortyment produkowanych przez nas wyrobów obejmuje między innymi: stolarkę aluminiową (okna i drzwi), witryny, fasady, profile, ścianki działowe, konstrukcje ppoż. oraz inne konstrukcje z aluminium. Klienci cenią wysoką jakość naszych produktów, terminową realizację zleceń oraz partnerskie warunki współpracy. Ich zaufanie jest dla nas motorem do dalszego doskonalenia i ciągłego poszerzania oferty.
about

Nasze atuty

  • gotowy projekt o gwarantowanej jakości
  • pomoc techniczna przy doborze stolarki
  • bezpłatny pomiar i transport swoich wyrobów
  • fachowy montaż, i krótkie terminy realizacji
zdrofit

Alumex MTB Team

Drużyna Alumex ALD MTB Team zanotowała rekordowy start w tym sezonie, bo wystartowała szczęśliwa 13-ka zawodniczek i zawodników awansując o 2 pozycje w klasyfikacji drużynowej :)
czytaj więcej ›
team

Aktualności

ZOBACZ ARCHIWUM
16 Czerwiec 2020

Właściciele domów jednorodzinnych zazwyczaj narzekają na polską pogodę i fakt, że nie pozwala ona przez cały rok cieszyć się pięknym ogrodem. 

czytaj więcej >
19 Marzec 2020

Drzwi, które otwierają się automatycznie, nie są już dla nas niczym nowym. Przestaliśmy wręcz doceniać ten wynalazek. Lecz czy ktoś wyobraża sobie wejście do dużej galerii handlowej w centrum miasta, w której...

czytaj więcej >

Nasze realizacje

Zrealizowane przez „ALUMEX” projekty obejmujące zarówno stolarkę aluminiową, jak i tę wykonaną z PCV znaleźć można w różnorodnych budynkach znajdujących się na terenie Warszawy oraz okolic. Wśród nich wyróżnić można obiekty handlowe (sklepy, galerie), banki, placówki edukacyjne (szkoły), obiekty użyteczności publicznej (urzędy) czy zakłady produkcyjne. Wyposażyliśmy je między innymi w fasady, okna i drzwi aluminiowe, witryny i ścianki działowe z aluminium oraz inne konstrukcje profili aluminiowych.

Każdy zlecony nam projekt traktujemy indywidualnie, dobierając dostępne rozwiązania do aktualnych potrzeb kontrahenta. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość i drobiazgowość wykonania. Zamówienia klientów realizowane są w naszym zakładzie produkcyjnym znajdującym się w Wierzbnie pod Warszawą.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl