Okna antywłamaniowe

Jeśli pragną Państwo zadbać o pełną ochronę swojego domu lub innego obiektu, okna antywłamaniowe są doskonałym rozwiązaniem. Nowoczesne technologie, które w nich stosujemy, uniemożliwiają złodziejom łatwe wyważenie czy też wybicie szyb i dostanie się do wnętrza podczas nieobecności domowników. Dzięki temu przy próbie włamania jest znacznie większa szansa, że odpowiednie służby zdążą zostać powiadomione i dotrzeć na miejsce zdarzenia, by zatrzymać nieproszonych gości. 

Do produkcji naszych okien antywłamaniowych korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów – zarówno mocnych szyb, jak i dodatkowych zaczepów antywyważeniowych. Co więcej, konstrukcja aluminiowa, choć ma niewielką wagę, również cechuje się wyjątkową solidnością i wytrzymałością, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki zewnętrzne. 

Czym wyróżniają się nasze okna RC2?

Okna RC2, które oferujemy, posiadają odpowiedni atest, który potwierdza ich najwyższą jakość oraz poziom właściwości antywłamaniowych. Certyfikat RC2 wskazuje, że okna zostały wyposażone w innowacyjne zabezpieczenia, takie jak:

  • specjalny system ryglowania,
  • antywłamaniowe klamki,
  • wzmacniane szyby,
  • system uniemożliwiający wyważenie szyby z ramy.

Co istotne, w naszej ofercie znajdą Państwo również antywłamaniowe drzwi RC2 i RC3. Inwestycja w cały komplet pozwoli zapewnić sobie i pozostałym osobom w domu bezwzględne bezpieczeństwo. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości naszych antywłamaniowych okien, zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości, do których dojeżdżamy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl