Okna antywłamaniowe

Jeśli pragną Państwo zadbać o pełną ochronę swojego domu lub innego obiektu, okna antywłamaniowe są doskonałym rozwiązaniem. Nowoczesne technologie, które w nich stosujemy, uniemożliwiają złodziejom łatwe wyważenie czy też wybicie szyb i dostanie się do wnętrza podczas nieobecności domowników. Dzięki temu przy próbie włamania jest znacznie większa szansa, że odpowiednie służby zdążą zostać powiadomione i dotrzeć na miejsce zdarzenia, by zatrzymać nieproszonych gości. 

Do produkcji naszych okien antywłamaniowych korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów – zarówno mocnych szyb, jak i dodatkowych zaczepów antywyważeniowych. Co więcej, konstrukcja aluminiowa, choć ma niewielką wagę, również cechuje się wyjątkową solidnością i wytrzymałością, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki zewnętrzne. 

Czym wyróżniają się nasze okna RC2?

Okna RC2, które oferujemy, posiadają odpowiedni atest, który potwierdza ich najwyższą jakość oraz poziom właściwości antywłamaniowych. Certyfikat RC2 wskazuje, że okna zostały wyposażone w innowacyjne zabezpieczenia, takie jak:

  • specjalny system ryglowania,
  • antywłamaniowe klamki,
  • wzmacniane szyby,
  • system uniemożliwiający wyważenie szyby z ramy.

Co istotne, w naszej ofercie znajdą Państwo również antywłamaniowe drzwi RC2 i RC3. Inwestycja w cały komplet pozwoli zapewnić sobie i pozostałym osobom w domu bezwzględne bezpieczeństwo. Warto przy tym pamiętać, że nasze okna antywłamaniowe świetnie sprawdzają się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również obiektach użytku publicznego, takich jak sklepy, hotele czy banki.

Dlaczego warto zamówić okna RC2 naszej produkcji?

Jesteśmy polskim producentem okien i drzwi, który od wielu lat zdobywa zaufanie klientów na rodzimym rynku. Decydując się na zakup okien RC2 z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na szereg korzyści, takich jak gwarancja wysokiej jakości. Jak bowiem wspomnieliśmy, nasze konstrukcje są wykonane z najlepszych materiałów oraz wyposażone w nowoczesne systemy zabezpieczające, takie jak specjalne zamki czy wkładki antywłamaniowe. Dzięki temu ich użytkownicy mogą czuć się bezpieczni zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.

Kolejnym istotnym aspektem jest profesjonalizm oraz doświadczenie naszych pracowników. Eksperci z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej są w stanie doradzić Państwu najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Ponadto montaż okien RC2 przeprowadzany jest przez wykwalifikowany personel, co gwarantuje trwałość i niezawodność zabezpieczeń.

Okna antywłamaniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

W naszej firmie zdajemy sobie również sprawę, że każdy budynek i każde pomieszczenie mają swoje unikalne cechy, które wymagają odpowiedniego podejścia. Dlatego też oferujemy duży wybór produktów. Okna antywłamaniowe są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do charakteru wnętrza czy elewacji budynku. Jeśli natomiast szukają Państwo bezpieczeństwa również w innym zakresie, polecamy nasze okna ppoż.

Na koniec warto dodać, że oferujemy klientom nie tylko okna antywłamaniowe, ale także różnego rodzaju drzwi oraz inne elementy stolarki otworowej. Dzięki temu mogą Państwo skompletować całe zabezpieczenie swojego domu czy mieszkania lub każdego innego obiektu w jednym miejscu. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości naszych antywłamaniowych okien i pozostałych produktów, zapraszamy do kontaktu. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości, do których dojeżdżamy w celu transportu i montażu konstrukcji.

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl