Drzwi antywłamaniowe

Zdajemy sobie sprawę, że każdy chce się czuć bezpiecznie we własnym domu lub jak najskuteczniej zabezpieczyć swoją firmę, np. hotel, sklep czy restaurację. Wybierając najlepsze drzwi antywłamaniowe, należy jednak wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim istotny jest budynek, w którym mają one zostać zamontowane. Inne drzwi sprawdzą się bowiem w domach prywatnych, a inne w obiektach użyteczności publicznej. 

Nasi specjaliści chętnie podpowiedzą, który model okaże się najlepszy w Państwa przypadku i zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa. Drzwi antywłamaniowe dzielą się na różne klasy antywłamaniowości. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi RC3 i RC2 cechujące się nowoczesnymi systemami, które efektywnie uniemożliwiają dostęp do wnętrza nieproszonych gości.

Drzwi RC2 i RC3 – charakterystyka

W drzwiach RC2 wykorzystujemy wzmocnienia oszklenia, które zapewniają ochronę przed włamaniami z zastosowaniem podstawowych narzędzi. Ponadto ich okucia są wyposażone w specjalne zabezpieczenia. Jeśli zależy Państwu na jeszcze lepszej ochronie, drzwi RC3 będą doskonałym rozwiązaniem. Stosujemy w nich zabezpieczenia, które chronią przed włamaniami nawet z użyciem bardziej zaawansowanych narzędzi, takie jak:

  • odpowiednie wzmocnienia skrzydeł,
  • zawiasy o podwyższonej wytrzymałości,
  • zabezpieczone dodatkowymi profilami ościeżnice,
  • antywłamaniowe klamki,
  • zamki z możliwością ryglowania,
  • antywłamaniowe wkładki.

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje drzwi ochronnych, np. drzwi ppoż. i ewakuacyjne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Warszawy i okolic. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą drzwi RC2, RC3 lub innych, nasi specjaliści w dogodnym terminie przyjadą wykonać pomiary. Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo w celu znalezienia najlepszych, odpowiednio dostosowanych rozwiązań.

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl