Okna i witryny aluminiowe

 

Witryny aluminiowe

Okna aluminiowe podobnie jak witryny aluminiowe naszej produkcji to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w przypadku nowo budowanych obiektów, jak i budynków poddawanych gruntownej modernizacji. Jako producent okien i witryn aluminiowych mamy również doświadczenie w wykonaniu wyposażenia do obiektów zabytkowych. W tym celu stworzyliśmy specjalne nakładki, które umieszcza się na profilach okiennych.

„ALUMEX” produkuje okna aluminiowe w różnorodnych rozmiarach oraz szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu dobranie ich do koloru elewacji budynku, pokrycia dachowego lub innych elementów konstrukcji nie stanowi problemu. Nasze okna uchylne wyposażone są w rozwiązanie, które pozwala umieścić włącznik na dowolnie wybranej wysokości, dzięki czemu obsługa wysoko umieszczonej stolarki jest banalnie prosta.

Warto w tym miejscu dodać, że oferowany przez nas asortyment okien zapewnia doskonałą ochronę zarówno przed hałasem dochodzącym z zewnątrz obiektu, jak i przed utratą ciepła. Produkty zawdzięczają te właściwości odpowiedniej kombinacji szyb oraz uszczelek.

STOLARKA ALUMINIOWA OFEROWANA PRZEZ „ALUMEX” OBEJMUJE RÓWNIEŻ:

  • drzwi otwierane (ręcznie lub automatycznie),
  • drzwi przesuwne (ręcznie lub automatycznie),
  • drzwi wahadłowe,
  • drzwi harmonijkowe,
  • drzwi dymoszczelne,
  • drzwi ognioodporne.

W przypadku zainteresowania zakupem oferowanej przez „ALUMEX” stolarki aluminiowej zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy wycenę opartą o indywidualne potrzeby i oczekiwania, jak również odpowiemy na pytania dotyczące asortymentu. Nasz zespół jest do dyspozycji i czeka na Twój telefon.

Producent witryn aluminiowych

Jako producent witryn aluminiowych proponujemy naszym klientom rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w domach, czy mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Nasze produkty charakteryzują się innowacyjnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Do zalet witryn aluminiowych można zaliczyć:
    • ekologiczność
    • wysoki stopień wygłuszenia dźwięków
    • niwelowanie utraty ciepła
Warto dodatkowo zaznaczyć, że nasze witryny dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasować je do wystroju danego wnętrza.

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl