DRZWI ALUMINIOWE

W ofercie posiadamy drzwi otwierane ręcznie lub automatycznie. Wszystkie produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością, odpornością oraz nienaganną estetyką. Nasze drzwi aluminiowe sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej, jak i domach jednorodzinnych. Są to nowoczesne rozwiązania, zapewniające wygodę i komfort.

 

Producent drzwi z aluminium

Jesteśmy producentem drzwi z aluminium. Oferujemy zarówno produkty zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Nasze projekty opierają się o nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie materiałów. Wszystko za sprawą inteligentnej elektroniki oraz mechaniki. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by zaprojektować drzwi dostosowane do zróżnicowanych potrzeb, czy nawet niezwykle ekstremalnych warunków użytkowania. W naszej ofercie pojawiają się produkty:

    • jednoskrzydłowe
    • dwuskrzydłowe
    • przesuwne 
    • wahadłowe 
    • automatyczne

Proponujemy rozwiązania o różnych wymiarach. Wszystkie modele wyposażone są w stosowne zabezpieczenia, takie jak: okucia, bolce antywyważeniowe oraz specjalne szyby. Dzięki temu możemy dostosować je do wymogów prawa budowlanego, czy klasy ryzyka. Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów oraz sprostanie ich wymaganiom, dlatego nasi pracownicy podczas procesu produkcji dbają nawet o najdrobniejsze szczegóły. Na każdym etapie zamówienia służymy radą i pomocą.

Produkcją drzwi z aluminium zajmujemy się już od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę. Mimo wszystko cały czas się dokształcamy, by nieustannie dostarczać naszym klientom coraz bardziej udoskonalone rozwiązania.

 

Drzwi całoszklane

Rozmaite elementy ze szkła, takie jak drzwi całoszklane, są coraz częściej wykorzystywane i stanowią wizytówkę nowoczesnego budownictwa. Są nie tylko bardzo estetyczne i eleganckie, ale też funkcjonalne – trwałe, łatwe w utrzymaniu w czystości i praktyczne, ponieważ zapewniają stały dostęp światła dziennego we wnętrzach. W naszej ofercie poza drzwiami ze szkła posiadamy również rozmaite szklane balustrady, pergole, ściany całoszklane i działowe oraz fasady, które są chętnie wybierane przez naszych Klientów z Warszawy.

Wszystkie produkty wykonujemy z grubego, hartowanego szkła, które opieramy na aluminiowych – solidnych i wytrzymałych – konstrukcjach. Zapewniamy szeroki wybór modeli i możliwości wykończeniowych, dzięki czemu z łatwością dopasowujemy drzwi całoszklane do konkretnej przestrzeni.

 

Drzwi automatyczne

W naszej ofercie dostępne są również różnego rodzaju drzwi automatyczne. Możliwość sterowania nimi za pomocą pilota jest bardzo praktyczna w przypadku np. drzwi przesuwnych, lecz nie tylko. Choć wykorzystywane przez nas mechanizmy i szyny umożliwiają łatwe przesuwanie skrzydeł drzwi, bez konieczności użycia siły, automatyczne otwieranie usprawnia ich użytkowanie jeszcze bardziej.

Rozwiązanie to znajduje swoje zastosowanie np. w obiektach użyteczności publicznej lub domach starszych osób, dla których może stanowić ono dużą pomoc. W drzwiach automatycznych wykorzystujemy nowoczesne systemy i inteligentną elektronikę, dzięki czemu działają one bez zarzutu. Zapewniamy fachowe doradztwo i montaż drzwi na terenie całej Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl