Pergole aluminiowe

Zabudowa tarasu umożliwia bardzo funkcjonalne zagospodarowanie terenu wokół prywatnego domu i powiększenie przestrzeni użytkowej. Najlepiej sprawdzają się w tym celu pergole aluminiowe z wielkogabarytowymi przeszkleniami. Przy ich pomocy można stworzyć nie tylko komfortowe miejsce do wypoczynku, ale też wspaniałą ozdobę ogrodu, która będzie fantastycznie prezentować się szczególnie w nowoczesnym budownictwie.

Pergole aluminiowe tworzymy dla naszych klientów z Warszawy na zamówienie, dzięki czemu są one dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Co więcej:

  • zapewniamy wsparcie podczas całego przebiegu współpracy,
  • doradzamy najlepsze rozwiązania,
  • przygotowujemy szczegółowy projekt z uwzględnieniem wykonanych uprzednio pomiarów.

Zapewniamy oczywiście również profesjonalny montaż wszystkich elementów, dzięki czemu Państwo nie muszą się niczym martwić.

Całoroczny przeszklony taras

Ogromnym atutem pergoli aluminiowych jest fakt, że umożliwiają korzystanie z tarasu nie tylko latem. Zadaszenie i solidna obudowa wykonana z grubego szkła oraz aluminium sprawiają, że taras może służyć również jesienią czy wczesną, chłodną wiosną, a także podczas gorszych warunków pogodowych, np. w trakcie deszczu. Aluminium to materiał, który można formować na dowolny sposób. 

Pergola aluminiowa może więc być dostosowana wyglądem do wykorzystanych na posesji paneli ogrodzeniowych z aluminium, elewacji budynku oraz innych elementów. Dzięki temu stworzy z nimi jednolitą całość, która będzie wspaniale się prezentować, a także może być utrzymana zarówno w modernistycznym, jak i bardziej klasycznym stylu. Zapraszamy do kontaktu, by poznać szczegóły naszych możliwości!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl