Okna przesuwne

Nowoczesne okna przesuwne, choć nie są jeszcze tak popularne, jak standardowe modele, są coraz chętniej wybierane przez naszych klientów. Nie bez powodu! Ich użytkowanie cechuje się bowiem niezwykłą wygodą i łatwością, a jednocześnie funkcjonalnością. Okna przesuwne zapewniają dużą oszczędność miejsca, dlatego sprawdzają się w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Ich skrzydła poruszają się równolegle do siebie – są umieszczone na specjalnych szynach.

Dzięki temu po ich otwarciu na oścież nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo w domu ani dbać o ich unieruchomienie, by nie trzaskały np. w przeciągu. Co więcej, duże przeszklenia umożliwiają dostęp większej ilości światła dziennego do wnętrza. Jeśli chcieliby Państwo poznać inne rozwiązania z wielkogabarytowymi szybami, polecamy nasze okna harmonijkowe, które rewelacyjnie sprawdzają się w domach prywatnych i nie tylko.

Do jakich wnętrz pasują okna przesuwne?

Okna przesuwne, które znajdą Państwo w naszej ofercie, dostępne są w wielu formach i wersjach kolorystycznych do wyboru. Aluminium to materiał, który jest łatwy w obróbce, dzięki czemu może przybierać rozmaite kształty i nawet skomplikowane formy. Choć okna przesuwne najczęściej wybierane są do nowoczesnych budynków, z powodzeniem można je dopasować także do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. 

Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkich klientów z Warszawy i okolic. Dojedziemy do Państwa, by wykonać pomiary, a także doradzić najlepsze rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy terminową realizację zleceń oraz profesjonalny montaż, który pozwoli cieszyć się Państwu wszystkimi zaletami naszych produktów przez wiele lat.

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl