Okna harmonijkowe

Jeśli szukają Państwo nowoczesnych rozwiązań, chcą wprowadzić do swoich wnętrz mnóstwo światła i zapewnić sobie wygodne wyjście do ogrodu, okna harmonijkowe sprawdzą się idealnie. Wielkogabarytowe przeszklenia prezentują się bardzo estetycznie i elegancko, a ramy aluminiowe są niezwykle solidne, dzięki czemu z powodzeniem utrzymają nawet grube oraz ciężkie szyby. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli okien harmonijkowych, dzięki czemu z łatwością zostaną one dostosowane do stylu, w jakim utrzymana jest aranżacja.

Co istotne, we wszystkich naszych oknach wykorzystujemy najlepszej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu cechują się one doskonałą izolacją termiczną oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy włamania. W razie potrzeby oferujemy również specjalne okna antywłamaniowe, które wyposażone są w zaawansowane systemy antywyważeniowe, dzięki czemu wnętrza będą zawsze doskonale chronione.

Kiedy warto wybrać okna harmonijkowe?

Okna harmonijkowe pozwalają zaoszczędzić znaczną ilość miejsca. Po ich otwarciu nie zostają w przejściu żadne stałe elementy ram czy inne przeszkody. Dzięki nim otrzymają Państwo otwartą przestrzeń pomiędzy pomieszczeniem a ogrodem lub gankiem, w związku z czym świetnie sprawdzą się nie tylko w domach prywatnych, ale też takich obiektach użytkowych, jak:

  • kawiarnie,
  • restauracje,
  • hotele,
  • centra handlowe.

Dzięki nim wyjście na patio będzie bardzo wygodne i komfortowe, a całe miejsce zyska na przestronności. Naszą ofertę okien harmonijkowych oraz pozostałych produktów z oferty kierujemy do klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości. Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo i fachowy montaż.

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl