Montaż szyb

Pragniemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, od produkcji najwyższej jakości stolarki aluminiowej, przez pomiary i wykonanie szczegółowego projektu, po specjalistyczny montaż szyb. Sposób montażu okien różni się jednak w zależności od miejsca, gdzie są one montowane. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy rozwiązania, które sprawdzą się najlepiej. Metoda zależy bowiem między innymi od miejsca osadzania okna oraz materiału, z jakiego wykonana jest ściana.

Zamontowane szyby okienne muszą być stabilne i odporne zarówno na własny ciężar, jak i trudne warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr. Ponadto właściwy montaż szyb powinien zapewniać łatwe użytkowanie okien i umożliwiać wygodne zamykanie oraz otwieranie ich bez obaw o uszkodzenie ramy. Wszystko to wymaga sztywnego i solidnego osadzenia okna, by miało ono wystarczające oparcie.

Montaż ślusarki aluminiowej – nasza oferta

Prawidłowy montaż ślusarki aluminiowej to podstawa, zarówno w przypadku okien, jak i drzwi RC2 oraz innych. Właściwie wykonany umożliwia ich wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie, a jednocześnie zapewnienie w domu lub innym wnętrzu maksymalnego bezpieczeństwa. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. 

Chętnie podpowiemy możliwe rozwiązania, które będą dopasowane do Państwa potrzeb oraz możliwości, a także przedstawimy szczegóły proponowanych przez nas produktów. Mogą Państwo liczyć na terminową realizację zleceń oraz korzystne warunki współpracy. Montaż ślusarki aluminiowej realizujemy na terenie Warszawy, a także okolicznych miejscowości – bez problemu dojeżdżamy do naszych klientów. 

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl