Manipulator do szyb

Abyśmy mogli wszystkie realizacje wykonywać w całkowicie bezpieczny oraz efektywny sposób, nasza firma zaopatrzona jest w profesjonalny manipulator do szyb. Jest to specjalny podnośnik, który usprawnia prace montażowe i umożliwia wygodne osadzanie szyb w najtrudniejszych miejscach oraz bardzo wymagających warunkach. Sprzęt, który posiadamy, pozwala podnosić nawet wielkogabarytowe i bardzo ciężkie tafle szkła – cechuje się dużym udźwigiem, wysokością oraz zasięgiem. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej pozwala dostosować rozwiązania do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Metody zawsze dobieramy w taki sposób, by odpowiadały ich potrzebom, a jednocześnie były odpowiednie do budynku, w którym mają być zamontowane wybrane okna lub drzwi. Manipulatory do szyb pomagają nam w sprawnej realizacji nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych zleceń.

Kiedy przydaje się dźwig do szyb?

W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystywane są duże przeszklenia – zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej, takich jak modernistyczne biurowce czy centra handlowe. Wielkoformatowe okna są nowoczesne, prezentują się bardzo elegancko, a także umożliwiają dostęp dużej ilości światła dziennego do wnętrz. 

Montaż szyb większego formatu lub na większych wysokościach wymaga użycia specjalistycznych maszyn, takich jak dźwig do szyb. Sprzęt ten, wyposażony w mocne przyssawki, zastępuje fizyczną pracę człowieka, dzięki czemu osadzanie dużych tafli szkła w budynkach jest znacznie bezpieczniejsze. Usługę montażu z wykorzystaniem dźwigu do szyb realizujemy w Warszawie i okolicznych miejscowościach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl