Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe zyskują obecnie coraz większą popularność, która spowodowana jest ich licznymi zaletami. Rozwiązanie to cechuje się w szczególności niezwykle estetycznym wyglądem. Wielkogabarytowe, nowoczesne przeszklenia sprawiają, że każde pomieszczenie staje się wyjątkowo eleganckie, a jednocześnie doskonale rozświetlone przyjemnym światłem dziennym. Choć mogłoby się wydawać, że drzwi harmonijkowe sprawdzą się wyłącznie w dużych wnętrzach, miejsca z ograniczoną przestrzenią również wiele dzięki nim zyskają. 

Przede wszystkim staną się optycznie bardziej przestrzenne, a widok na zielony ogród sprawi, że przebywanie w nich będzie jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Co więcej, po otwarciu drzwi harmonijkowych nie będą one zajmować cennego miejsca, a w przejściu nie będzie stała żadna przeszkoda, taka jak np. stały element ramy drzwiowej czy otwarte skrzydła drzwi.

Drzwi harmonijkowe do domu i nie tylko

Nowoczesne i wykonane z solidnego aluminium drzwi harmonijkowe to rozwiązanie, które polecamy nie tylko do domów prywatnych. Podobnie, jak nasze okna harmonijkowe, świetnie sprawdzają się one szczególnie w obiektach użyteczności publicznej, takich jak:

  • ekskluzywne salony samochodowe,
  • nowoczesne hotele,
  • restauracje i kawiarnie,
  • galerie handlowe.

Dzięki nim miejsca te nabiorą wyjątkowego charakteru, a korzystanie z przylegającego do nich patio czy ganku będzie nadzwyczaj komfortowe. Drzwi harmonijkowe są bardzo łatwe i wygodne w użytkowaniu. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl