Szklane balustrady

Szklane balustrady to element aranżacji, który jest bardzo efektowny i elegancki, dzięki czemu pięknie prezentuje się szczególnie w nowoczesnych wnętrzach. Co istotne, jest to rozwiązanie wybierane zarówno przez właścicieli domów prywatnych, jak i inwestorów nadzorujących budowę obiektów użyteczności publicznej. Szklane balustrady świetnie sprawdzają się w:

  • domach i mieszkaniach,
  • siedzibach firm i biurowcach,
  • centrach handlowych,
  • hotelach.

Niezależnie od miejsca, w którym zostaną one zamontowane, balustrady całoszklane zapewniają niezwykle estetyczny efekt. Co więcej, skutecznie rozświetlają wnętrze, nadając mu jednocześnie lekkości i przestrzenności. Szklane elementy świetnie idą w parze np. z delikatną aluminiową ramą, która podkreśli współczesny styl panujący w budynku.

Zalety balustrad całoszklanych

Przede wszystkim balustrady całoszklane wyróżniają się swoimi walorami wizualnymi. Rewelacyjnie prezentują się we wnętrzach utrzymanych w minimalistycznym lub loftowym – industrialnym stylu, w którym często góruje szkło połączone z metalem. Świetnie sprawdzają się również we wnętrzach, w których wykorzystane są np. działowe ściany całoszklane.

Poza funkcją estetyczną balustrady całoszklane cechują się też funkcjonalnością, ponieważ:

  • są wykonane ze wzmacnianego szkła, więc są trwałe i solidne,
  • rozjaśniają wnętrze dzięki przepuszczaniu światła,
  • mogą być montowane w różnych miejscach (na schodach, tarasach, balkonach, antresolach, w ciągach komunikacyjnych),
  • są łatwe w czyszczeniu.

Wszystko to sprawia, że szklane balustrady stanowią rewelacyjnie urozmaicenie wielu wnętrz. Będą one idealne zarówno do większych, jak i mniejszych metraży, które dzięki nim będą wydawały się bardziej przestronne.

Gdzie najczęściej montowane są glass barier?

Glass barier to nie tylko efektowny dodatek do wnętrza, ale także praktyczne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania przestrzeni. W domach i mieszkaniach mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Na zewnątrz doskonale sprawdzą się jako ogrodzenia tarasów czy balkonów, zabezpieczając przed upadkiem oraz pozwalając cieszyć się widokiem na otoczenie. Wewnątrz natomiast mogą pełnić funkcję balustrad schodowych czy ażurowych przegród między pomieszczeniami.

Glass barier doskonale sprawdzi się również w siedzibach firm i biurowcach, do których wprowadzi nowoczesny design i ponadczasową elegancję. W tym przypadku balustrady całoszklane mogą być wykorzystane jako przegrody między stanowiskami pracy i świetnie komponują się ze ścianami całoszklanymi na korytarzach czy w pomieszczeniach konferencyjnych. Szklane elementy wprowadzają lekkość i przestrzenność, co sprzyja efektywności pracy oraz tworzeniu przyjemnej atmosfery w biurze.

Szeroki wybór balustrad całoszklanych

Aby każdy znalazł w naszej ofercie to, czego szuka, przygotowaliśmy bardzo duży wybór balustrad całoszklanych. W razie potrzeby produkujemy je również na indywidualne zamówienie, aby były jeszcze lepiej dopasowane do miejsca ich instalacji. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom klientów i chętnie realizujemy również bardziej skomplikowane projekty. Wszystkie z nich polegają jednak na trwałych, aluminiowych konstrukcjach, które są w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenie.

Naszą ofertę glass barier kierujemy do klientów przede wszystkim z Warszawy i okolic, którym zapewniamy również terminową, bezpieczną dostawę zamówionych elementów oraz ich fachowy montaż na miejscu. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub nie są pewni, czy szklana balustrada sprawdzi się w Państwa obiekcie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb danego budynku.

Polityka prywatności

05-083 Borzęcin Duży, ul. Poprzeczna 13


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl