Jak skonstruowane są boksy kasowe?

Boksy kasowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego sklepu samoobsługowego. Niektóre z nich mają taśmę przesuwną, inne występują w wersji bez niej. Dodatkowo występują one w różnych wielkościach i gabarytach. Wybierając odpowiedni boks do konkretnego sklepu, warto wziąć pod uwagę jego wielkość, lokalizację, przewidywane natężenie ruchu i wielkość koszyka. Dzięki temu będzie on mógł spełnić swoją podstawową funkcję, czyli zapewnić sprawną i komfortową obsługę klienta. Jak skonstruowane są takie boksy?

Konstrukcja aluminiowa

Boksy kasowe proponowane przez Alumex są konstrukcją aluminiowąDzięki wykonaniu z aluminium są solidniejsze niż na przykład te z płyty wiórowej, a co za tym idzie – będą bardziej komfortowe w użytkowaniu i wytrzymają przez długie lata. W zależności od preferowanego ustawienia boksu w sklepie można wybrać model, który będzie prawostronny lub lewostronny. Może mieć on również kształt, który będzie optymalny do danej przestrzeni, na przykład litery „I” albo „L”. Boks najczęściej składa się z obudowy i blatu roboczego. W zależności od preferencji użytkownika może być dodatkowo wyposażony w taśmę przesuwną, drzwi, dodatkowe półki, skaner czy rynienkę na przekładkę „następny klient”.

Zastosowanie aluminiowych boksów kasowych

Aluminiowe boksy kasowe można stosować nie tylko w sklepach. Możemy zaprojektować je w taki sposób, by konstrukcja pozwała na ich zastosowanie również w kasach urzędów, na przykład pocztowych. Stosuje się je także w szpitalach, kantorach, lombardach, konsulatach, bankach i innych placówkach.

W Alumex jesteśmy przede wszystkim producentem konstrukcji aluminiowych. Oprócz boksów kasowych specjalizujemy się również w systemach okienno-drzwiowych, systemach drzwi podnoszono-przesuwnych, systemach przeciwpożarowych i systemach fasadowych. Dzięki wieloletniej działalności w tej branży (od 1995 roku) proponujemy szeroki asortyment, w naszej ofercie każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Dostarczamy asortyment do obiektów handlowych, placówek przemysłowych czy finansowych, a także do szkół i urzędów.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 alumex.pl Projekt i realizacja mal.net.pl